Wealthsimple dodaje do aplikacji Wealthsimple Trade crypto trading

WIADOMOŚCI O KRYPTOKURSZTYNIE

Wealthsimple, kanadyjski znaleziono online usługi zarządzania inwestycjami, który zarządza ponad 5 miliardów dolarów w aktywach i ma ponad 1 milion klientów, dodaje Bitcoin Future i Ethereum handlu do swojej aplikacji Wealthsimple Trade, zgodnie z informacjami udostępnionymi Finbold.com.

Nowy produkt o nazwie Wealthsimple Crypto pozwoli istniejącym klientom Wealthsimple dodać Bitcoin i Ethereum do swoich portfeli inwestycyjnych. Wealthsimple Crypto będzie częścią aplikacji Wealthsimple Trade, co oznacza, że klienci nie będą musieli instalować nowej aplikacji do inwestowania w Bitcoin lub Ethereum.

Warto zauważyć, że aplikacja Wealthsimple Trade pozwala klientom kupować aktywa bazowe, jeśli chodzi o akcje, a nie CFD; nie ma więc powodów, aby sądzić, że krypto nie będzie takie samo.

W momencie pisania artykułu, istniejący klienci Wealthsimple trade mogą dołączyć do listy oczekujących.

Oficjalne ogłoszenie Wealthsimple Crypto powinno zostać dokonane już dziś, 14 lipca.

Rozszerzenie Wealthsimple na waluty kryptograficzne było tylko logiczne, pamiętając, że Wealthsimple koncentruje się przede wszystkim na tysiącach lat. Jest to oczywiście kolejny sukces rynków Bitcoin i Ethereum, ponieważ więcej inwestorów detalicznych będzie w stanie zabezpieczyć swoje istniejące portfele skupione na akcjach za pomocą dwóch najlepszych aktywów cyfrowych.

Nie jest jasne, czy Wealthsimple Trade będzie dostępny tylko w Kanadzie, czy we wszystkich trzech krajach, w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, w których Wealthsimple prowadzi działalność.

Wealthsimple Crypto to piąty produkt finansowy pod parasolem produktów finansowych Wealthsimple. Będzie to doskonały dodatek do Wealhsimple Invest, Wealthsimple Cash, Wealthsimple Trade i Simple Tax.

Comments are disabled